Profesjonalne cyklinowanie parkietów w Warszawie

Drewniana podłoga, aby wyglądała pięknie, musi być odpowiednio pielęgnowana. Po dłuższym użytkowaniu każdy parkiet wymaga odpowiednich zabiegów, które przywrócą mu dawny blask. Usługa cyklinowania parkietów to zakres czynności, dzięki którym drewniana podłoga może odzyskać swoje piękno i wyjątkowy charakter.

Tego typu prace pozwalają na odrestaurowanie nawet mocno zniszczonych podłóg, dzięki czemu nawet stare drewniane parkiety mogą na nowo olśniewać swoim wyjątkowym wyglądem.

Profesjonalne cyklinowanie parkietów - Foks-Bud
Cyklinowanie parkietów Warszawa

Na czym polega usługa cyklinowania?

Cyklinowanie podłóg to nic innego jak tylko odnawianie nawierzchni parkietu, odbywające się przez zdarcie starej, zniszczonej powłoki, uzupełnianie ubytków, polerowanie i lakierowanie podłogi.

Pierwszym etapem pracy jest dokładne wyszlifowanie parkietu. W tym momencie pozbywamy się zniszczonej warstwy drewna i lakieru, do momentu, aż uzyskamy równą nawierzchnię. Po odpyleniu i przewietrzeniu pomieszczenia przechodzimy do wypełniania ubytków w podłodze – niestety, nie zawsze da się zedrzeć na tyle dużo nawierzchni, by zniwelować każde uszkodzenie. Jednak do ich naprawy stosujemy specjalne wypełniacze, odpowiednio dobrane do gatunku i koloru drewna. Po uzupełnieniu wszystkich uszkodzeń przystępujemy do polerowania parkietu, czyli nadania mu odpowiedniej gładkości i połysku. Ostatecznie, po odpyleniu pomieszczenia, wykonujemy lakierowanie, dzięki czemu utrwalamy efekty pracy i podkreślamy wyjątkowe piękno drewna.

Gdzie można wykonać tę usługę?

Cyklinowanie można przeprowadzić w każdym pomieszczeniu, w którym został położony drewniany parkiet. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Proponujemy nie tylko najwyższej jakości usługi naprawcze, ale również doradztwo.

Jeśli poszukujecie Państwo najlepszych usług cykliniarskich w Warszawie, to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami – zapewniamy najwyższy profesjonalizm, gwarantowany naszym doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem, którym dysponujemy.


Usługi parkieciarskie i cykliniarskie Fabian Foks

Wolnej Wszechnicy 4 02-098 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 501 637 655
E-mail: fab.fok@wp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy