Oferta układania drewnianych parkietów w Warszawie

Drewniana podłoga jest tym elementem wystroju, który wielu z nas chciałoby mieć w swoim domu. Drewno to wyjątkowy materiał, który zbliża nas do natury, ale też ociepla wnętrze i uczestniczy w regulacji wilgotności powietrza. Oczywiście drewniany parkiet to także elegancki sposób na wykończenie każdego wnętrza – idealny zarówno do domu, jak i do biura.

Z drewnem jednak trzeba też umieć pracować – od prawidłowego położenia drewnianego parkietu zależy jego trwałość i estetyka. Dlatego też, chcąc ułożyć w danym wnętrzu podłogę z drewna, warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy wiedzą, jak się z nim obchodzić.

Układanie parkietów - Foks-Bud

Profesjonalne usługi parkieciarskie

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej usługi, jaką jest układanie podłóg. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracach parkieciarskich, dzięki czemu możecie być Państwo pewni co do naszych kompetencji, jak i profesjonalizmu. Wiemy, że drewno jest materiałem, który wymaga należytego obchodzenia się z nim, aby go nie uszkodzić, a jednocześnie ułożyć tak, by stał się piękną ozdobą wnętrza.

Nasze usługi są kompleksowe – dbamy o to, by nowy parkiet był położony na solidnym podłożu, dlatego też zrywamy stare podłogi, gruntujemy je, a także stosujemy wylewki samopoziomujące – tu warto zaznaczyć, że korzystamy jedynie z wylewek samopoziomujących sprawdzonych producentów. Po przygotowaniu odpowiedniego gruntu przystępujemy do układania parkietu.

Wiemy, jak kłaść drewniane podłogi

Oferta firmy Foks-Bud skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych z Warszawy. To tutaj zajmujemy się profesjonalnym układaniem drewnianych podłóg, a także innymi usługami z zakresu prac parkieciarskich i cykliniarskich.

Proponujemy układanie parkietów z desek podłogowych, barlineckich, klepek i mozaiki. Możemy również zająć się układaniem paneli podłogowych i montażem listew. Dlatego też, jeśli poszukujecie Państwo fachowców, którzy estetycznie położą podłogi, to zapraszamy do kontaktu.


Usługi parkieciarskie i cykliniarskie Fabian Foks

Wolnej Wszechnicy 4 02-098 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 501 637 655
E-mail: fab.fok@wp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy