Profesjonalna naprawa podłóg w Warszawie

Podłogi z drewna, choć niewątpliwie eleganckie, są też wrażliwe na różne czynniki, przez co z czasem mogą ulec znacznemu uszkodzeniu. Począwszy od mechanicznego ścierania się, kiedy po niej chodzimy, przez warunki atmosferyczne, jak wilgotność powietrza czy wahania temperatur, aż po przypadkowe zniszczenia – wszystko to ma niemały wpływ na kondycję i wygląd drewnianych parkietów. Co zrobić, jeśli podłoga wymaga już renowacji?

W takim momencie dobrze jest zwrócić się do specjalistów, którzy od lat świadczą najwyższej jakości usługi parkieciarskie i cykliniarskie. Nasza firma, która zlokalizowana jest w Warszawie, od 2005 roku zajmuje się usługami z zakresu układania i napraw podłóg. Współpracujący z nami fachowcy mają odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu drewniane parkiety nie kryją przed nimi tajemnic.

Klienci, którzy zgłaszają się do firmy Foks-Bud, mogą liczyć na kompleksową renowację podłogi, która obejmuje takie czynności, jak cyklinowanie, polerowanie i lakierowanie jej powierzchni. Ponadto dokonujemy również napraw, poprzez wypełnianie ubytków, których nie da się usunąć przez szlifowanie. Wymieniamy również listwy przypodłogowe, a także oczyszczamy podłogi z plam.

Naprawa podłóg - Foks-Bud

Specjalistyczna renowacja nawierzchni drewnianych

Naprawa każdego parkietu to dla nas sprawa indywidualna – nie podchodzimy do naszej pracy taśmowo. Wiemy bowiem, że drewno jest niezwykle wrażliwym materiałem. Renowacja parkietu odbywa się więc nie tylko poprzez odnowienie podłogi, ale też przez zabezpieczenie efektów naszej pracy. Do tego celu stosujemy specjalistyczne lakiery, dzięki którym nawierzchnia nie tylko jest chroniona przed zarysowaniami i czynnikami atmosferycznymi, ale przede wszystkim, przez podkreślenie niepowtarzalnych wzorów drewna, pięknie wygląda.

Potrzebujecie więc Państwo specjalistów z Warszawy, dla których naprawa parkietu to nie tylko praca, ale swojego rodzaju pasja? W takim razie zachęcamy do kontaktu z nami – zapewniamy fachowe odnowienie wszelkich nawierzchni drewnianych – odrestaurujemy nie tylko podłogę, ale także schody czy podesty.


Usługi parkieciarskie i cykliniarskie Fabian Foks

Wolnej Wszechnicy 4 02-098 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 501 637 655
E-mail: fab.fok@wp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy